Zelená úsporám

Zelená úsporám

Politika integrovaného systému řízení

Politika integrovaného systému řízení

fotogalerie

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Rychlý kontakt

Středisko Olomouc
Na Sezníku 86/4
774 00 Olomouc

Telefon / Fax: +420 585 233 845
Gsm: +420 737 227 285
E-mail: info@dachsystem.cz

O společnosti

Historie společnosti DACH SYSTEM s.r.o.

Byla založena roku 1996 jako firma zabývající se kompletními dodávkami střešních systémů v oblasti celé Moravy. Investorům, projekčním a stavebním firmám nabízíme rychle a operativně poradenskou činnost s realizací střech, návrhy technických řešení všech typů střech v několika skladebných variantách, výpočty stavební fyziky střešních plášťů, výpočty spotřeby materiálů a zhotovení cenových nabídek zdarma jsou samozřejmostí. Společnost má 2 střediska - Šumperk a Olomouc. Roční kapacita firmy představuje provedení 80-100 tis. m2 asfaltových, fóliových izolací a skládaných krytin šikmých střech vč. tesařských a klempířských prací. Firma zaměstnává 25 stálých odborně i řemeslně zdatných pracovníků z následujících oborů: klempíř, tesař, pokrývač, izolatér, hromosvodář, revizní technik, pomocné dělníky. Jsou vybaveni potřebnou technikou a mají zkušenosti se zpracováním všech níže uvedených druhů krytin. Naši pracovníci jsou každoročně vyškoleni na montáž jednotlivých střešních systémů přímo od výrobců nebo dodavatelů stav.materiálů v ČR.

DACH SYSTEM s.r.o.

Jako realizační firma je kryta pojistnou smlouvou o "Pojištění majetku a odpovědnosti za škody podnikatelů" s pojišťovnou Kooperativa a.s. - TREND - standardní pojištění podnikatelských rizik.

Cíle společnosti

Základní filosofií společnosti je poskytování rychlých, kvalitních a cenově přiměřených služeb svým zákazníkům. Zatím můžeme hovořit o úspěchu cesty, kterou jsme zvolili, o čemž svědčí nespočet zhotovených střech bez závad a rychlé dodací lhůty. Naše stávající klientela a potenciální zákazníci preferují naši firmu především pro kvalitu provedené práce, pružnost dodávek, rychlý servis a odbornou úroveň našich pracovníků. Kontrola kvality provedené práce je dána interními směrnicemi firmy, kdy každý pracovník ručí za kvalitu v rozsahu své funkce.

Vysoká kvalita práce

Firma zaměstnává 25 stálých odborně i řemeslně zdatných pracovníků z oboru: klempíř, tesař, pokrývač, izolatér, hromosvodář, revizní technik, stavbyvedoucí, pomocný dělník. Jsou vybaveni potřebnou technikou a mají dlouhodobé zkušenosti se zpracováním všech druhů střešních materiálů, u jejichž výrobců jsou pravidelně školeni.

Záruky a záruční servis

Životnost všech námi realizovaných staveb je zaručena vysokou kvalitou používaných materiálů a odborně provedenou prací. Na střešní systémy dáváme až desetiletou záruku a provádíme pravidelné roční kontroly s vypracováním zprávy pro investora o stavu střešního pláště. V případě reklamace během záruční doby garantujeme provedení servisního zásahu do tří dnů od nahlášení reklamace. Po dohodě se zákazníkem lze dobu servisního zásahu podstatně zkrátit.